Jak můžeme spolupracovat

Jste sociální pracovnice nebo sociální pracovník a pracujete pro organizaci, která působí v Praze? Zlepšila by se díky cílené finanční podpoře od Sociálního nadačního fondu situace vašich klientů? Pomozte žadatelům s podáním žádosti o nadační příspěvek. 

Naším partnerem se můžete stát, pokud pracujete s některou z cílových skupin našich programů v Praze a jste ochotni doprovodit vaše klienty na cestě k podání žádosti o podporu ze Sociálního nadačního fondu. 

Způsob podání žádostí o podporu jsme se snažili připravit pro žadatele co nejpříjemněji. I přes to, ti nejpotřebnější vše zvládnou lépe, pokud na to nebudou sami. Díky sociálním pracovníkům i partnerským organizacím máme jistotu, že se lidé o možnostech podpory dozvědí a mají podporu v případě, že si nevědí s žádostí rady.

Ve spolupráci s odborníky z terénu také průběžně vyhodnocujeme, jestli naše programy skutečně pomáhají a vaše zpětná vazba nám v tom pomůže.

Jak se stát naším partnerem?

Nejprve, prosíme, vyplňte krátký dotazník, který vám zabere nanejvýš 5 minut. Poté se vám ozve koordinátorka podpory Dagmar Klárová a domluvíte se na společném setkání (online nebo osobně). Probereme vše důležité ohledně toho, jak spolupráce funguje a jaké informace se vám budou hodit a zodpovíme všechny vaše otázky.